Centric Gaming ogłasza partnerstwo Alpha Esports Tech

Alpha Esports Techfirma zajmująca się organizacją i marketingiem wydarzeń esportowych, ogłosiła współpracę z Centric Gamingorganizacją z Ameryki Północnej.

Centric Gaming będzie promować i wykorzystywać platformę gier online Alpha Esports Tech, GamerzArenaw ramach aktywacji i konkursów. Podczas gdy inne platformy oferują graczom online możliwość gry w darmowe sloty NZ z ich ulubionego kasyna. Istnieje wiele darmowych slotów i bonusów dla nowych i obecnych klientów.

Obie firmy przeprowadzą konkurs Fortnight na platformie internetowej w ramach pierwszej aktywacji. Sieci mediów społecznościowych Centric Gaming zostaną wykorzystane do reklamowania tego wydarzenia. Zgodnie z komunikatem prasowym, usługa subskrypcyjna Gamerz Arena firmy Alpha Esports Tech będzie promowana przez Centric Gaming i jego listę graczy.

Po sfinalizowaniu umowy Kyree Ware, założyciel Centric Gaming, powiedział: "Jesteśmy super podekscytowani tym nowym przedsięwzięciem. To daje nam możliwość zapewnienia naszym graczom i fanom możliwości na wiele miesięcy i lat w przyszłości.

"Jesteśmy młodą organizacją i kontynuowanie rozwoju w ten sposób pozwoli nam rozszerzyć naszą zawartość i przynieść różnorodne turnieje dla naszych fanów".

Centric Gaming podało w październiku 2020 roku, że Dion Waiters, wybitny gracz NBA, zainwestował w firmę nieujawnioną kwotę. Pomimo tego, że dane te nie zostały podane do publicznej wiadomości, Waiters stał się największym inwestorem organizacji.

Brian Wilneff, dyrektor operacyjny Alpha Esports Tech, dodał: "Centric Gaming to młoda i ekscytująca organizacja esportowa, z której współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni.

"W najbliższych miesiącach zorganizujemy dla jej fanów turnieje esportowe i z niecierpliwością czekamy na ekscytującą i zabawną zawartość, którą będziemy tworzyć w nadchodzących latach. Jesteśmy przekonani, że możemy wykorzystać Centric Gaming i ich istniejącą społeczność, aby przyciągnąć nowych użytkowników do platformy GamerzArena."

Mistrz NBA Dion Waiters zainwestował w Centric Gaming

Dion Waiters, koszykarz Los Angeles Lakers, zainwestował w Centric Gaming.

Według Esports Insider, organizacja chce "zrobić oświadczenie" w rodzinnym mieście Waitersa, Filadelfii, pokazując, że "granie jest czymś, co można wykonywać jako zawód". Waiters nawiązał współpracę z Kyree Ware, założycielką Centric Gaming, która będzie odpowiedzialna za rozwój esportowy firmy.

"Esport zawsze był dla mnie zdrową odskocznią i jest to coś, w czym widzę siebie będącą częścią przez długi czas. Wnoszę ten Champ Cheese Swag do esportu!" powiedział Waiters w rozmowie z ESports Insider.

Centric będzie skupiać się na esporcie i odzieży. W listopadzie organizacja zamierza wypuścić linię ubrań "ALL IN", która reprezentuje wyzwania, z jakimi zmierzyli się zarówno Waiters, jak i Ware: "[ALL IN] reprezentuje to, co oznacza podejmowanie szans i dawanie z siebie wszystkiego, aby osiągnąć w życiu to, co chcesz osiągnąć" - powiedziała organizacja w rozmowie z ESI.

Wypowiadając się na temat przedsięwzięcia, Ware powiedział: "Esport zawsze był dla mnie marzeniem i jestem super podekscytowany, że robię to z Dionem".

Ware założył Centric Gaming w 2016 roku, jednak firma została zmuszona do zamknięcia w 2018 roku. Waiters ujawnił swój zamiar zainwestowania w Centric Gaming około końca 2019 roku, jak podaje Esports Insider. Waiters jest teraz głównym inwestorem organizacji.Izabela Dobrzyńska

Specjalistka ds. wyposażania przestrzeni biurowych.